Kurs kulinarny – warsztaty nie tylko dla amatorów

Na http://tinyurl.com/sfrh4zy poznasz unikatową ofertę kursu kulinarnego

Uczestnictwo w warsztacie kulinarnym to znakomity pomysł na zdobycie przydatnych umiejętności – poznanie tajników różnych receptur oraz właściwych praktyk produkcyjnych albo po prostu powtórzenie podstaw gotowania. Do kogo adresowana jest oferta? Czy warto zapisać się na warsztaty kulinarne?

Kurs kulinarny – dla pasjonatów i wykwalifikowanych szefów kuchni

Zdolności gotowania nie zyskuje się w parę miesięcy – prawdziwy mistrz przeznacza wiele czasu na zaznajomienie się z zawiłymi przepisami oraz doskonalenie swojej wiedzy. Jeśli chciałbyś pójść w ślady najlepszych, zgłoś się na warsztaty kulinarne i skorzystaj z wiedzy doświadczonych kucharzy, którzy poznali arkana technik gotowania, a teraz przekazują je mniej doświadczonym kursantom. Propozycja adresowana jest do różnych grup odbiorców – zarówno do amatorów, którzy ledwo zaczynają swoją przygodę z kuchnią, jak i do tych, którzy chcą doskonalić posiadane już kwalifikacje. Kursy kulinarne dostarczają dużą różnorodność tematyczną – można wziąć udział w szkoleniu z kuchni tajskiej, poznać dania wegańskie, uczyć się przygotowywać wyborne steki wołowe, a także doskonalić receptury ciast, deserów i innych wyrobów cukierniczych.

Doskonal swój talent!

W jaki sposób prowadzony jest warsztat? Warsztaty kulinarne dzielą się na dwie części – szkolenie praktyczne i teoretyczne. Część praktyczna jest w całości dedykowany opanowaniu przyrządzenia konkretnych dań, z kolei panel teoretyczny służy wyjaśnieniu podstaw. Uczestnicy wszystkie dania sporządzają osobiście, uczą się również ozdabiania potraw na talerzu, a wszystko nadzorują specjaliści. Pragniesz zdobyć nowe umiejętności kucharskie i serwować swoim znajomym wyśmienite potrawy? Jeśli szukasz skutecznych warsztatów kulinarnych prowadzonych z naciskiem na praktykę, skorzystaj z kursów oferowanych przez profesjonalnych kucharzy, którzy mają spore doświadczenie zawodowe.

Nasze dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]