Oświetlenie dla automotive i mobility – kto je produkuje?

Oświetlenie samochodowe to szczególnie ważny element bezpiecznej podróży pojazdem. Nieprawidłowe ustawienie świateł lub zaniedbanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie spowodować niebezpieczną sytuację na trasie, co częstokroć kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej klasy niezawodnych świateł jest ważne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe dzień w dzień jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z polskich dostawców wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Jakie produkty oferuje krakowski producent oświetlenia dla automotive i mobility?

Właściwie w ofercie OE Industry znaleźć można dowolny typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp przednich, bocznych i tylnych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, OE Industry dostarcza też LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego maszty oświetleniowe, naświetlacze oraz najaśnice, które używane są między innymi przez kierowców pojazdów specjalnych, rolniczych czy off-road. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również stosowane przez konkretne służby światła białe i niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacznie poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców spędzających sporo dni w trasie. A to ledwie ułamek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry dokładnie analizuje potrzeby swoich kontrahentów

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia do autobusów. To wykwalifikowana grupa fachowców gotowa wcielić w życie zamysł kontrahenta, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu, przez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację produktu. OE Industry świadczy też wsparcie posprzedażowe. Wskutek dogłębnych analiz potrzeb kontrahentów, silnej presji na wieloaspektowe testowanie najnowszych produktów oraz budowania doświadczonego zespołu fachowców, spółka OE Industry zyskała pozycję lidera w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasze dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]