Wibroterapia po polsku – o historii urządzeń marki Vitberg

Vitberg. Zdobądź więcej szczegółów o tej marce

Zapoznaj się z rozmową portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i odtąd z pozytywnym skutkiem rozwija swoje produkty.

Zestawy firmy Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają działanie doraźne i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być wykorzystane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak także dedykowane do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi ponad 50 placówek na terenie kraju, gdzie można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego działaniu. Co 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]