Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Potrzebujesz więcej wiadomości o marce Vitberg? Wejdź na wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Produkcja RAM Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: wykrawalnię, dział elektroniki, szwalnię i montownię. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddawane są wielu testom. Poszycie aparatu wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]