Urządzenia Vitberg – wibroterapia całego ciała albo jego fragmentów

Vitberg. Więcej informacji na https://portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało bądź skoncentrować się na jednym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii polecają rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, usprawniają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie całego kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]