Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

Na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem z czasem odczuwamy bóle kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg czy ból ramion i szyi. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje plecy, biodra, nogi, szyję lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów lub dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]