Poznaj proces produkcji urządzeń do wibroterapii i historię firmy Vitberg

Na www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8 znajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Dowiedz się jak przebiega produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się wyrobem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na kanale YouTube.

Lata badań w poręcznym urządzeniu marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia ludzi chorujących na różne schorzenia. Kompletny aparat składa się z sześciu elementów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki rozdzieleniu aparatu na pojedyncze moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o detale

Do składu urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn wysokiej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a następnie dokładnie sprawdzany przed wysyłką do kupującego.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]