Portal „Uroda i Zdrowie” recenzuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg – opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować także przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]