Portal Napieraj.pl testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Kliknij tutaj po więcej informacji o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami myślą sportowcy? Czy polecają korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało człowieka mają drgania?

Urządzenia marki Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od wielulat wykorzystuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport wyłącznie dla przyjemności, także możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można skorzystać z takiego zabiegu w swoim mieszkaniu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wskażemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz natężenie drgań.

Zestaw firmy Vitberg zbiera wiele pozytywnych recenzji zarówno od sportowców wyczynowych, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i regularnych użytkowników. Zauważają oni, że urządzenia pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]