Portal „ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Po więcej informacji o Vitberg opinie skieruj się tu

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W aparacie prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli chcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Nogi, Kolana lub Szyja. Przy użyciu tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają również na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]