Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Uzupełnij swoje wiadomości o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej częstotliwości, pozwala znacznie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg czy szyi. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i działanie

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z modułu bazowego (niezbędnego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]