Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Dowiedz się więcej o działalności polskiego psychologa UK na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, ale nadal nie brakuje osób skorych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może generować wiele kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakich sytuacjach jest potrzebny?

Przebywanie na emigracji i wynikające z tego odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego kraju, mogą rodzić mnóstwo problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Separacja z rodziną często powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą też kłopoty z dostaniem pracy lub integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest dość często spotykany, powoduje, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Zachowania tego rodzaju bardzo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologa. Dlatego nie wolno bać się korzystania z pomocy specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas wizyty będą przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339