Badania wysokościowe oraz psychologiczne dla kierowców i operatorów

Badania psychologiczne kierowców Bielsko Biała - dowiedz się więcej o tych usługach

Pracownia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej trudni się organizowaniem psychotestów i badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (koło firmy BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Oferta Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Naszymi klientami są kierowcy samochodów, operatorzy: wciągarek, walców, ładowarek, koparek, suwnic, a także wózków widłowych i wielu innych urządzeń. Oferta naszych usług obejmuje m.in. testy kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania okresowe; badania operatorów przeróżnych urządzeń; testy pracowników; testy wysokościowe lub psychotechniczne.
Wiemy, iż są Państwo zapracowani, dlatego dostosowujemy się do Państwa możliwości. Testy wykonujemy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Szczegółowy wykaz usług znajduje się na naszej stronie www.

Prosimy o zabranie ze sobą następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na sumienne wykonane i spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]