14 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Słowo Seniora”

Zajrzyj na slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/, aby odnaleźć szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Słowo Seniora”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 14 dniach użytkowania.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Słowo Seniora”

Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu aktywnych modułów dedykowanych: Kolana, Metabolizm, Szyja, Biodra oraz Nogi. W module bazowym można natomiast wybrać trzy programy:
– Nogi – likwidujący ociężałość nóg, skurcze łydek czy rwanie stóp;
– Kręgosłup – używany najczęściej przy bólach grzbietu, zesztywnieniach czy zespołach korzeniowych;
– Relaks – zalecany po wysiłku fizycznym, a także łagodzący efekty stresu, nerwowości i niepokoju.

Drgania rozkurczają mięśnie i wprowadzają w stan relaksu. Pozwala to nie tylko na zmniejszenie bólu poszczególnych części ciała, ale również może ułatwić zasypianie pacjentom mającym problemy ze snem. System RAM Vitberg+ służy do stosowania zarówno w profesjonalnych klinikach, jak i we własnym domu. Do urządzeń dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, a wszelakie niejasności dotyczące ich użytkowania można wyjaśnić dzwoniąc do konsultanta firmy Vitberg.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]