Wynajem busów z kierowcą – rozwiązanie dla wycieczek

Przygotowanie wyjazdów grup składających się z prawie 20 osób częstokroć okazuje się kłopotliwym zadaniem. Przyczyną większości problemów jest załatwienie transportu. Komunikacja publiczna ma sporo wad, z których kluczowy jest niski stopień komfortu. Aby się tego ustrzec, należy zdecydować się na wynajem busa z kierowcą. W ten sposób nie tylko zapewnimy pasażerom udaną podróż, ale także bez przesiadek i innych przeszkód dojdziemy w każde miejsce – nawet do usytuowanego na odludziu hotelu lub atrakcji, do których nie dojeżdżają bezpośrednio inne środki transportu.

Wynajem busów z kierowcą – dla kogo?

Wynajem busów z kierowcą to oferta kierowana zarówno do firm czy instytucji, jak i klientów prywatnych. Tym ostatnim ułatwi organizację różnego typu imprez rodzinnych odbywających się w ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach – dzięki niej wszyscy goście komfortowo i szybko przybędą na miejsce. Dla instytucji i przedsiębiorstw jest natomiast sposobem na zagwarantowanie transferu partycypantom szkoleń czy konferencji. Poza tym usługa jest również adresowana do biur podróży, które z pewnością docenią sporą ilość miast i miasteczek, w które mogą dotrzeć wybierając wynajem busów – Małopolskę i inne malownicze regiony można zwiedzić w ten sposób bardzo dokładnie.

Dlaczego warto zamówić wynajem busa z kierowcą?

Największym atutem tego rozwiązania jest wygoda. Bus 20-osobowy to najbardziej komfortowy ze sposobów na podróż znacznej grupy. Podróżni mają do dyspozycji osobiste oświetlenie i klimatyzację, zimne napoje oraz koce podróżne. Nawet bardzo długa podróż będzie przyjemna dzięki dużej przestrzeni na nogi, rozkładanym, wygodnym fotelom ze stolikiem i systemowi audiowizualnemu.