Wygodny transport busem do Holandii

Obecnie jedną z najliczniejszych mniejszości w Holandii są Polacy. Badania podają, że w Niderlandach mieszka już ponad 250 tyś. polskich obywateli. Tak duża liczba holenderskiej Polonii powoduje, że wzrasta zapotrzebowanie na usługi przewozowe do tego kraju. Wszyscy organizujący wyjazd do państwa słynnego z kanałów i wiatraków dysponują na szczęście wieloma opcjami. Jak zatem można podróżować z Polski do Holandii? Która z metod będzie najwygodniejsza – podróż autokarem czy samolotem? A może bus do Holandii?

Jak dotrzeć do Holandii?

Sposobów na to, by udać się w podróż do Holandii jest kilka. Najszybszy ze środków transportu to oczywiście samolot. Loty do Niderlandów dostępne są na co dzień z wielu małych i dużych portów – m.in. z Katowic, Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Modlina oraz Lublina. O wiele dłuższa jest lista miejscowości, z jakich wyruszają autokary rejsowe do Holandii. Te opcje posiadają jednak kilka wad. Najważniejszy z nich to fakt, że połączenia docierają wyłącznie do wskazanych przez przewoźnika miejsc. Do końcowej destynacji musimy zaś dojechać na własną rękę.

Wygodne busy do Holandii

Aby ustrzec się takich problemów, należy zdecydować się na transport busem. To rozwiązanie ma mnóstwo zalet. Busy do Holandii w wielu przypadkach kursują w opcji door-to-door, co oznacza, że prowadzący bus odbiera pasażera ze umówionego miejsca i zawozi go tam, gdzie ten wskaże. Nie bez znaczenia jest także to, że busy z Polski do Holandii są bardzo dobrze wyposażone i zapewniają duży komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają między innymi bezprzewodowy internet, ogrzewanie postojowe, odtwarzacze filmów, klimatyzację, a także dużo miejsca na nogi i wygodne fotele.