Wedding planner – profesjonalna organizacja ślubów

Sprawdź, komu zlecić organizację ślubów Kraków. Skieruj się tutaj

Wesele to piękna chwila, którą należy przygotować z należytym wyprzedzeniem. Jeśli życzymy sobie, żeby ten dzień był idealny – warto zdecydować się na skorzystanie z porad ślubnego konsultanta, który zadba o wszystkie szczegóły. Jak wygląda fachowa organizacja ślubu i co sprawia, że tak dużo młodych par z niej korzysta?

Organizacja ślubów – uniknij stresu

Organizacja ślubu we własnym zakresie to wielkie przeżycie dla narzeczonych. Trzeba znaleźć salę, zatrudnić kamerzystę, a do tego dochodzą jeszcze kwestie związane z tortem, orkiestrą oraz zakupem dodatków. To może wywołać mnóstwo stresu, dlatego warto przekazać organizację ślubów profesjonaliście. Organizator pozwoli Ci nie myśleć o stresie i wszystko dokładnie zaplanuje. Dba o najdrobniejsze szczegóły – zaprojektowanie i rozesłanie zaproszeń dla gości weselnych oraz usadowienie ich w restauracji, dobór tortu. Hitem są także niestandardowe przyjęcia. A może zatrudnimy pilota drona, który stworzy wspaniałe ujęcia z powietrza? Tego typu ujęcia są niezwykle rozpowszechnione – organizator ślubu na pewno nam to zaproponuje. Oprawa uroczystości zależy od funduszy jakie posiadamy oraz naszego pomysłu.

Organizacja ślubów – zdecyduj się na skorzystanie z porad specjalisty

Konsultant ślubny zna najlepsze kwiaciarnie, wynajmie profesjonalnego fotografa, jak również zadba o usadzenie zaproszonych na uroczystości. Nie będziemy musieli sami ustalać menu z szefem kuchni, negocjować z kwiaciarnią i denerwować się. Nawet drobne drobiazgi budują w czasie ceremonii atmosferę, dlatego musimy o nich pamiętać. Konsultant ślubny wybierze się z nami nawet do butiku i pomoże nabyć najpiękniejszą kreację na ten ważny dzień. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – to spowoduje, że zapomnimy o przedślubnym stresie.

Nasze dane kontaktowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]