Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Gdy organizujesz wystawne wydarzenie prywatne czy firmowe, na które spraszasz sporą liczbę gości, zapewne nie dasz rady w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując soki i małe przekąski w najbliższym sklepie – prestiżowe eventy zazwyczaj wymagają dopracowanej oprawy również w kwestii posiłków. Wszak nie powinno się położyć na stolikach gości zwykłych ciasteczek i słodkich napojów. W takich sytuacjach świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Catering dla firm i okolicznościowy – katalog usług doświadczonych catererów

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringowe na ogół świadczą kilka jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na urodziny, śluby czy chrzciny, catering dla firm oraz catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań na Wigilię. Oferty te są starannie dopasowane do wymogów konkretnych eventów, przez co zazwyczaj różnią się np. kosztem i listą posiłków dostępnych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej należy pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą jasno wyszczególnić swoje oczekiwania, ale jednocześnie być też otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera organizacja imprez rozmaitego rodzaju to codzienność, więc doświadczenie uzyskane w tej branży sprawia, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które przypadną do gustu większości gości.

Dlaczego warto korzystać z cateringu?

Przyrządzanie poczęstunku choćby dla skromnej grupy gości jest problematycznym zadaniem, przede wszystkim wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na organizację innych kluczowych aspektów wydarzenia. Jest to również możliwość zaserwowania gościom wybornych dań przygotowanych przez doświadczonych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaakcentować, że istotnym przymiotem dań, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale także ich prezentacja na stole. Prócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają także swój zespół zawodowych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]