Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Zleć wdrożenia WooCommerce na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Masz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie posiadasz w ogóle strony www i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Dlaczego warto założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularność zyskały witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że szybko opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, ma dużo atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z zastosowaniem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu nabywców. Na skutek użycia stosownych wtyczek zwiększa się także funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i zaoferować użytkownikom wniesienie opłaty za zamówienie między innymi za pośrednictwem PayU.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce pozwala również na analizęwyników sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o jego ochronę przed atakami hakerskimi, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz użycie tylko wypróbowanych, koniecznych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce spece utworzą także blog, na którym łatwo można przekazywać klientom informacje o nowych towarach oraz promocjach lub zamieszczać recenzje i różnorodne porady odnośnie sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]