Profesjonalne czyszczenie grobów

Skieruj się tutaj i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby położone są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać zaniedbane – świetnym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również pochodne usługi, czyli montaż siedzeń oraz doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności oraz poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które musimy zapłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od rodzaju usług – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co miesiąc, musimy pogodzić się z kosztem nawet czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są także od rozmiarów nagrobków, a najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]