Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

Sektor związany z transportem ciągle się rozwija, a to z powodu globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na eksport oraz import. Z tej przyczyny wymaga także bardziej innowacyjnych rozwiązań, głównie tych koncentrujących się na modernizacji procesów transportu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na potrzeby nieprzerwanie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –kubaturowe, solo oraz BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Firma wytwarza zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (przykładowo z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii oraz oddziałów specjalnych. W produkcji używane są jedynie materiały wysokiej klasy, dostarczane przez sprawdzonych partnerów. Doświadczenie nabyte na przestrzeni 3 dekad pozwala spółce Gniotpol Trailers na tworzenie innowacyjnych rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodzi między innymi powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych z myślą o transporcie szczególnie trudnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowy serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (w firmowym warsztacie w Malni albo w kilku punktach ASO), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej niezbędne naprawy przeprowadzane są na terenie całej UE w terminie wybranym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o asekurację konsumentów, którzy wykonują naprawy na własną rękę. Części zamienne do przyczep firmy są zawsze dostępne, co zmniejsza okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co wyraźnie skraca to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Źródło zdjęcia – gniotpol-trailers.com.