Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy rodzinnej? Zamów catering okolicznościowy!

Na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ zlecisz catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to liczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też podjąć ich smacznymi napojami i posiłkami. Możesz próbować przyszykować je samemu, ale przy większej liczbie gości ciężko jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Ponadto to twoja impreza i chcesz się na niej świetnie bawić, a nie kryć się w kuchni czy udawać kelnera. Z tego powodu przygotowanie menu na rodzinne wydarzenia zalecamy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie dań zleć profesjonalistom!

Gdy mówi się o usłudze cateringu większość osób myśli wpierw o cateringu weselnym lub imprezach firmowych. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne zaaranżowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy faktycznie ogromnej liczbie zaproszonych dopuszczał on opcję skorzystania z fachowego wsparcia w tym obszarze. Tym bardziej, że przez wiele lat firmy cateringowe nie świadczyły obsługi małych rodzinnych zabaw, a czasami nawet tych dużych, jeżeli nie było to powiązane z wynajęciem sali. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się wynająć lokal czy zechcemy zorganizować imprezę w swoim ogrodzie lub mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce profesjonalnie przyrządzane menu.

Catering okolicznościowy – menu na półmetki, komunie oraz chrzciny

Catering okolicznościowy jest usługą skrojoną na dowolne rodzinne święto (lecz nie tylko!). Doświadczeni kucharze bez problemu przyrządzają menu współbrzmiące ze specyfiką imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na chrzciny, na rocznicę ślubu bądź na komunię. Catering okolicznościowy to dodatkowo obsługa półmetków, komersów oraz studniówek. Szukając firmy świadczącej tę usługę polecamy postawić na taką, która będzie mogła dopasować menu do wymagań i – co istotne –możliwości finansowych osoby zamawiającej oraz wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. oferując pomoc w udekorowaniu i ustawieniu stolików czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]