Podróż do Krakowa? Pamiętaj o transferze na lotnisko

Po męczącym locie w końcu lądujemy. Zrobiło się już ciemno, zaś przy porcie lotniczym nie czeka nawet jedna taksówka. Podróż autobusem także nie będzie najlepszym pomysłem. Po pierwsze, nie kursują teraz regularnie, po drugie – wieziemy drogie walizki. Chcąc takich problemów się ustrzec, podróż w interesach należy zaplanować zawczasu, a także zapewnić sobie transfer na lotnisko i w drugą stronę. Zwłaszcza, że obecnie nie będzie to trudne. W miejscowościach z głównymi lotniskami funkcjonują bowiem firmy oferujące transfer na lotnisko i do hotelu. Co ważne, ich specyfika niewątpliwie trafi w oczekiwania najbardziej wyczulonych klientów. Czym zatem odróżnia się od tradycyjnego taxi? Dlaczego opłaca się wybrać tę formę?

Zalety transferu na lotnisko

Wielu klientów z pewnością usatysfakcjonuje to, iż firmy świadczące transfer z lotniska w Krakowie i innych większych miastach operują flotą złożoną wyłącznie z luksusowych aut – między innymi Mercedesów. W przeciwieństwie do tradycyjnego taxi, pasażerowie mogą zlecić przewóz swoich kontrahentów w interesach – taksówkarz zabierze klienta z terminalu i dostarczy we wskazane miejsce. Należy również dodać, że transfer na lotnisko oraz do hotelu zakłada też większe trasy – pasażerowie mogą zamówić kurs do innego miasta, a nawet regionu.

Ceny transferu na lotnisko

Z uwagi na jego różne plusy oraz oferowane luksusowe warunki podróży zrozumiałe jest, tego rodzaju transfer na lotnisko bywa trochę droższy od tradycyjnej taksówki. Jeżeli jednak będziemy pamiętać o tym, iż używając tej opcji mamy szansę dojechać do innych miejscowości, różnice w kosztach nie okażą się znaczące. Przejazd w obrębie Krakowa to koszt rzędu 70 złotych. Natomiast klienci wyjeżdżający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi zainteresowani są także zwiedzeniem południa Polski, mają możliwość skorzystania z kursów do okolicznych miejscowości – między innymi Zakopanego.