Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Jeżeli potrzebujesz zamówić catering dla firm w Krakowie, zajrzyj na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Konferencja, negocjacje biznesowe albo warsztaty – każde poważne przedsiębiorstwo prawdopodobnie w końcu stanie przed problemem przygotowania eventu tego typu. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek i napojów dla jego uczestników. Jeśli urządzane wydarzenie przyciągnie wiele osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering firmowy – przekąski, które można szybko skonsumować

Kursy i sympozja biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 6-8 godzin, częstokroć nawet przez 3-4 kolejnych dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy program wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są najczęściej dwie-trzy półgodzinne przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie sycącego posiłku w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak ważne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą szybko spożyć w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także zabrać na salę, w której trwa prelekcja. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, jak również z małym poczęstunkiem, które można zjeść bez obaw o zabrudzenie koszuli czy dłoni. Oferta cateringu biurowego obejmuje także użyczenie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – powierz to firmie świadczącej usługę cateringu biurowego

Bufet kawowy jest niezmiernie ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Poza tym jest to także sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznej grupie przedmiotów poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który widuje się na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych konferencji bądź płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z tekturowych kubków, jedząc własnoręcznie zrobione czy też kupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu dla firm podniesie więc rangę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał też o wygodzie uczestników.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]