Planujesz podróż w dużej grupie? Sprawdź ofertę przewozów międzynarodowych

Jedziesz za granicę i szukasz oferty komfortowych i bezpiecznych przewozów międzynarodowych? Jeśli stawiasz na doskonałą jakość usług połączoną z przyciągającymi cenami, sprawdź ofertę poEuropie.pl!

Przewozy międzynarodowe – busem do Europy

Świadczymy przewozy międzynarodowe do krajów UE – Niemiec, Holandii, Belgii, a także do Polski. Jesteśmy też w stanie zaplanować transport do Słowacji, Czech, Austrii, Luksemburga czy Francji – wystarczy, iż zbierze się większa ilość pasażerów. Oferujemy usługi zarówno w zakresie przewozu osób, jak i niedużych przesyłek – funkcjonujemy na terenie województwa śląskiego, świętokrzyskiego, opolskiego, podkarpackiego, dolnośląskiego oraz małopolskiego. Idziemy za aktualnymi trendami i dajemy naszym klientom opcję zarezerwowania biletów przez internet – bez ruszania się z mieszkania. By kupić bilet, wystarczy uzupełnić formularz umieszczony na naszej stronie internetowej. Zapewniamy też możliwość rezerwacji na telefon, za pośrednictwem SMS-a czy e-maila.

Dlaczego opłaca się wybrać przewozy międzynarodowe?

Nasze przewozy międzynarodowe to oferta na wysokim poziomie, gdyż dbamy o dobre samopoczucie podróżujących z nami klientów. Posiadamy flotę komfortowych busów o dużym standardzie, które gwarantują bezpieczny dojazd do docelowej miejscowości. Nasze pojazdy wyposażone są w ogrzewanie postojowe, odtwarzacz DVD, bezprzewodowy internet WiFi na obszarze Polski, a także dwustrefową klimatyzację. Prowadzimy transport z i do portów lotniczych oraz przewozy międzynarodowe w trybie Door-to-door. Świadczymy kursy 7 dni w tygodniu, dzięki czemu z łatwością dopasujesz termin odjazdu do indywidualnych potrzeb.