Planujesz imprezę na „osiemnastkę”? Wynajmij salę na 18 urodziny

Częstokroć w przypadku imienin, urodzin czy innych rocznic nie organizujemy imprez z przyjaciółmi oraz rodziną, nie uznając, iż jest to konieczne. Jednak zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których stosowne świętowanie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest z pewnością pełnoletność, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na 18 urodziny – wybierz taki z przestronną salą taneczną

Wraz z osiągnięciem pełnoletności wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa kupować i spożywać alkohol, brać udział w wyborach, zaczyna płacić podatki czy starać się o posady urzędnicze. Lecz zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak poważnych rzeczach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest sposobność wyprawienia hucznej imprezy ze znajomymi. Da się ponownie zrobić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele różnić od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie. Zatem lepszą drogą jest zarezerwowanie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć kilku znajomych decyduje się zorganizować razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, ale jednocześnie umożliwia zredukować jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni pyszne przekąski imprezowe. Pragniesz się bawić pod gołym niebem? Wynajmij lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w gorące dni można postawić w nim spory namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Każdy wie, iż zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli piją napoje alkoholowe. Należy z tej przyczyny koniecznie zadbać o to, żeby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich być wiele wśród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowy wygląd sali także jest niezmiernie ważny, by goście w pełni wczuli się w atmosferę zabawy. Trzeba więc postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni zgodnie z podanych sugestii, jak również dobrze rozstawi stoliki z posiłkami i napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie doskonale sprawdza się menu kanapkowe, składające się z drobnych przekąskach “jeden kęs”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do potrzeb oraz budżetu klienta.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]