Organizacja przyjęć – znajdź odpowiednią salę i usługę cateringu

Sala na przyjęcie - ta niebywała oferta każdego usatysfakcjonuje.

Gdy ktoś myśli o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, zwykle naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zjeżdża się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to też ceremonie chrztu, „osiemnastki” oraz komunie. Kiedy spis gości jest długi, przeważnie nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym wyjściem jest zabukowanie stosownej do okazji sali.

Na co zwrócić uwagę dobierając salę na organizację imprezy okolicznościowej?

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka albo urodziny, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, uczestnikom wypada przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony zabawy, w których znaczną grupę gości mogą stanowić najmłodsi, jak komunie albo chrzty, warto wyprawić w miejscu, które prócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się tak szybko sytuacją i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy oferowane zaproszonym też powinny być dostosowane do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zadba o dobre potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskich salach lub w plenerze

Zamówienie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest całkiem proste, aczkolwiek rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal królewskim duchu urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – naturalnie – wesela, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną albo kilka sal, w których wygodnie można zmieścić nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co istotne, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ułożenia oraz dekoracji stołów, poprzez przyrządzenia menu, aż po wykwalifikowaną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]