Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina narzeczonych i sproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli młoda para zechce zorganizować przyjęcie dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, które przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszej sali na wesele, w której goście spędzą ten uroczysty wieczór w komfortowych warunkach.

Miejsce na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Poszukując miejsca na wesele narzeczeni musi rozważyć parę dość ważnych okoliczności. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników zabawy, aby mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, żeby mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie prosty. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i przyjaciele z dalekich krańców Polski, powinno się szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, ułożenie menu i przystrojenie stołów. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne ze zniewalającą oprawą

Młode pary z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia weselne wyprawia się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć 130 osób. Przyjęcie może zostać zorganizowane też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu około 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż zlokalizowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]