Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Parking Balice - sprawdźcie co może wam zaoferować

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają też inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]