Naprawa telefonów iPhone – wymiana baterii, przycisków i szybki od ręki

Potrzebujesz skorzystać z usług serwisu iPhone w Warszawie? Koniecznie zajrzyj na serwisproduktowapple.pl.

Tablety, komputery i telefony stały się nierozerwalnym elementem naszego życia zawodowego oraz osobistego, dlatego kupując te urządzenia przeważnie staramy się wybrać te najbardziej niezawodne. Taką renomą szczycą się od dziesięcioleci urządzenia firmy Apple, które mimo swojej wysokiej ceny w porównaniu do produktów konkurencyjnych marek, z roku na rok zyskują sobie setki tysięcy nowych użytkowników. Jednakże nawet telefon wysokiej klasy może się zepsuć czy też przestać poprawnie działać wskutek nieprawidłowego używania. Ale nie znaczy to, że bezzwłocznie powinno się zamienić go na nowy – warto wszak dostarczyć go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana szybki i małych podzespołów – co naprawi Serwis Apple Warszawa?

Kto posiadał produkty Apple przekonał się, iż sprzęt ten działają płynnie przez wiele lat, lecz nawet one nie oprą się zniszczeniom, które powstają z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa każdego dnia przyjmuje prośby o wymianę szybki tylnej oraz przedniej, stłuczonych w wyniku upadku telefonu z wysokości, wymianę baterii, która po latach traci pojemność czy wymianę pozostałych delikatnych części jak niedziałający mikrofon lub popsuty układ U2. Fachowcy serwisu będą wsparciem także w razie potrzeby odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zalania.

Serwis iPhone – który wybrać?

Dopóki iPhone posiada ważną gwarancję większość napraw bez trudu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Przeszkody pojawiają się po zakończeniu gwarancji, bowiem usunięcie nawet błahych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować dość pokaźne koszty, na które nie wszystkich stać. Całe szczęście na obszarze całej Polski, najczęściej w większych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w od ręki potrafią zrealizować naprawę smartfonów tej marki zarówno starej, jak i nowej generacji, wyprodukowanych na przestrzeni minionej dekady, jak przykładowo:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S oraz 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS oraz XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania nie działa serwis serwisu iPhone’a zatem nie możesz go przynieść samemu do punktu, szukaj usługodawców, którzy podejmą się serwisu produktów Apple wysłanych za pośrednictwem kuriera. Takim miejscem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Nasze dane kontaktowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555