Monitorowany parking w Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz swobodnie dojechać do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje strzeżony parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – gdzie postawić samochód?

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy zlokalizowany niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu kilku minut. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – chroń auto przed wszelkimi intruzami

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia ochronę przed osobami niepowołanymi. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa WiFi, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wakacjach za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić gotówką przy kasie lub podczas rezerwacji online.