Jakie usługi świadczy architekt?

Co powinieneś wiedzieć o Kraków architekt?

Pracownia architektoniczna oferuje obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt opracowuje pełny projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie dogląda postępu robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odnowę domu albo występuje z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań.

Jak wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektowe?

Szukasz ciekawych, innowacyjnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle innych budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a jednocześnie nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające aktualne trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektów – co zaprojektowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje to między innymi obiekty rekreacyjne, żłobki, mieszkania na wynajem czy biura. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku, jak również indywidualnych potrzeb klienta. Nasza pracownia architektoniczna może też przygotować plan przestronnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]