Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Potrzebujesz sprawdzić, kto wykonuje projekty wnętrz Kraków? Koniecznie skieruj się tu

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]