Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Najważniejsze atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały olbrzymie uznanie, to szybkość, możliwość trafienia także w bardzo oddalone zakątki świata oraz komfort. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie problem dostania się do portu lotniczego – a masa osób w tym celu jest zmuszona wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak daleką drogę najwygodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia połączone z dotarciem na lotnisko prywatnym autem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – podróżuj spokojnie, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu przygotować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą rzecz jasna martwić się o swój pojazd, bo parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, toteż nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego załogi

Jeżeli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy spodziewać się także szeregu udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Oprócz tego kierowcy mogą liczyć na wsparcie załogi parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy ubytek powietrza w oponach.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]