Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Dowiedz się, komu zlecić serwis okien Warszawa.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na stan okien oraz uszczelek źle działają także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może również zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]