Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Organizacja przyjęć weselnych Kraków - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, śluby lub komunie, od wielu już lat nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższych krewnych i znajomych. Współcześnie są to przyjęcia, na których pojawia się często ponad stu gości. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę wymyślić menu, a następnie naszykować oraz dostarczyć posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa ma trwać wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też można zauważyć duży popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na doświadczonych kucharzy i kelnerów

Organizacja przyjęcia weselnego to duży stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na przygotowanie zaproszeń, sporządzanie listy gości, dobór dekoracji sali czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zagwarantowania stosownej ilości przekąsek i trunków podawanych w czasie zabawy, a co najważniejsze – przygotowanie gorącego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zbierze ich przy wspólnym stole. Obiad na zabawie weselnej musi mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, że stoły będą poprawnie nakryte i cudownie udekorowane, potrawy będą apetyczne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również że obsługa na czas będzie podawać gościom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kelnerów, szefów kuchni oraz managerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych organizowanych w tradycyjnych salach.

Catering na wesele – potrawy dopasowane do stylistyki przyjęcia

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi regułami, zarówno w kwestii zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowane wstępnie menu proponowanych dań głównych, przekąsek i trunków pasujących do estetyki wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający może więc samodzielnie złożyć jadłospis z proponowanych potraw. Wypada jednak podkreślić, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i często na prośbę zamawiającego są gotowe przygotować indywidualne zestawy dań.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]