Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Lato obfituje w niezwykle modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i wydarzenia na świeżym powietrzu, ale właściwie każdego dnia w różnych miejscowościach kraju odbywają się benefisy, sympozja czy bankiety. Takie eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obligatoryjnym elementem są profesjonalnie przygotowane i smakowite posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – jakość oprawy wydarzenia jest istotna

Zamówiłeś salę na imprezę bądź zdecydowałeś się już na miejsce, w którym odbędzie się piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz musisz zatroszczyć się o to, by uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia najlepszych napojów, gorących posiłków i przekąsek. Weź pod uwagę, że w przypadku istotnych bankietów nie wystarczy postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, iż uczestnicy obsłużą się sami. Istotna jest jakość oprawy – wygodne rozstawienie stolików, dopasowane ozdoby, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia z pewnością będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą zaaranżowane na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – zalety cateringu na imprezy

Zaletą zlecenia oferty cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, że wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi wyśmienite posiłki, ale też kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoliki, a następnie doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, by przyjrzeć się z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego typu eventów, zarówno tych takich na setki gości, jak i kameralnych. Podczas ustalania szczegółów zlecenia doradzi ona, które napoje, zakąski i dania najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]