Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

Szukasz pomocy fachowców z biura architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś! Odwiedź http://bit.ly/2cT8Oq0

Niewątpliwie chcesz, by w Twoim nowym gniazdku wszystko było takie jak chcesz. Powodzenie Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej interesujących propozycji nie powinno być na szczęście skomplikowane – dokument może wykonać pracownia architektoniczna lub także, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić gotowy szkic. Jakie wyjście okaże się bardziej opłacalne? Które wybrać??

W biurze architektonicznym czy gotowy projekt?

W internecie niezwykle łatwo znajdziesz wiele projektów domów. Są tam propozycje dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich najmocniejszą stroną jest na pewno cena – nieskomplikowane projekty kupimy jedynie za za nieco więcej, niż 2000 PLN. Poza tym jest to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć dokument jak najszybciej – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle innych nieruchomości. Wybierając podobne wyjście możemy być pewni, że projekt będzie taki, jak nam zależy – przed jego sporządzeniem projektant dowie się, co jest dla nas najistotniejsze.

Ile zapłacisz w biurze architektonicznym?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne okaże się niestety dużo bardziej kosztowny od katalogowego – klienci, którzy się na niego zdecydują muszą przygotować się na koszt około dwustu zł za metr kwadratowy.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]