Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Oferta wypraw w góry w najlepszej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie mamy.

Kochasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, który ceni rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki w towarzystwie doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Planujemy trekkingi, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Umożliwiają jednocześnie spełnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Firma korzysta z zawodowych przewodników i liderów znających na wylot naturę górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy i Himalaje.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]