Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Planujesz organizację imprezy w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i na co powinno się zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Obecne na rynku pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może także zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) i całoroczne. Dobór właściwego produktu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – proste w montażu oraz wytrzymałe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnioną konstrukcją i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a łatwe składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej konstrukcji.