Tanie rolety dla Ciebie

Nie wiesz jak nowocześnie i modnie zaaranżować swoje mieszkanie? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże zupełnie przeobrazić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Za sprawą tej przesłony możesz dodać kolorytu wszystkim wnętrzom lub nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień noc doradzi, jak podjąć trafne, zakupowe decyzje.

Jakie rolety wybrać?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele modeli. Można je dzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, znajdziemy w sklepach rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin o różnym stopniu przepuszczania światła. Zazwyczaj jest to prosty do czyszczenia i wygodny w utrzymaniu poliester.
Ze względu na przeznaczenie można podzielić rolety na ścienne i okienne. Inne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym rodzajem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia lub zebra.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy typ zaleca się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z dużą ilością modułów lub wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi nurtami.

Rolety okienne – czy są tanie?

Z uwagi na fakt, iż rywalizacja na rynku rolet jest duża, tak jak wciąż rosnące grono producentów, obecnie rolety możesz nabyć w bardzo zachęcających cenach. Regularna cena jest niska, a do tego dochodzą jeszcze akcje specjalne i promocje, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i właściwie na każdą kieszeń.
Bezinwazyjny montaż, nowoczesne projekty i bogata kolorystyka powodują, że tego rodzaju przesłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Cena w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest wyjątkowo atrakcyjna, dlatego miłośników takiej koncepcji na urządzenie wnętrz nie brakuje.