Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Chcesz zamówić drukarki 3D? Koniecznie odwiedź tę stronę.

W ofercie CadXpert znajdują się wyłącznie drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, pracują m.in. w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Oszacowano, iż wykorzystując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można prawie o 90 procent zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Nadrzędne idee pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy usług i drukarek 3D, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Następnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się nieskomplikowaną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można błyskawicznie uzyskać jednakowe prototypy, do czego dąży się najczęściej w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są szeroko stosowane w różnych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest dokładny oraz trwały, a w toku procesu drukowania nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie pojawiają się odkształcenia.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]