Sztuczne rzęsy – idealna oprawa oczu w kilka sekund

Znajdź przedłużane rzęsy.

Długie i gęste rzęsy to najwspanialszy wyróżnik kobiety. Współcześnie także panie, których natura nie obdarowała wyrazistą oprawą oczu, mogą zachwycać pociągającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją przedłużanych rzęs. Z jakich materiałów są one wykonane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – typy

Sztuczne rzęsy to pewna i nieskomplikowana metoda na olśniewające zwieńczenie makijażu. Chcesz zaopatrzyć się najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zagwarantują długoterminowe i spektakularne rezultaty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy na pasku albo w formie kępek. W pierwszym przypadku jedyne co należy zrobić to przylepić pasek do górnej powieki nieco ponad linią naturalnych rzęs – skutek jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone z kolei do zagęszczania rzęs, ale można je wykorzystać wyłącznie na zewnętrznych kącikach powiek. Dostępne na rynku warianty rzęs są produkowane z wysokiej jakości polimerów, przykładowo z poliestru, ale także z naturalnych materiałów, jak np. proteiny jedwabiu, wyjaławiane ludzkie włosy bądź włoski pozyskane z norek syberyjskich. Obecnie powodzeniem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – kup też odżywkę, klej oraz szczypczyki

Sztuczne muszą być delikatne, by nie obciążać oka i zapewniać wysoki maksymalną wygodę, a przy tym łatwe aplikacji i bardzo wytrzymałe. Na rynku znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku, które wyśmienicie sprawdzą się na szykownych bankietach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Nie zapomnij, iż do ich zakładania konieczne są dodatkowe akcesoria – szczypczyki, jak również hipoalergiczny klej nie wywołujący podrażnień oczu. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, skórę warto posmarować odżywką, która wzmocni naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]