Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Dalsze informacje o słojach z kranikiem.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i trunków. Dużym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania kompotów, soków, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]