Serwetki gastronomiczne – wybierz najwyższą jakość

Jeśli szukasz papierowych serwetek, odwiedź ten adres

Serwetki papierowe to artykuły higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego baru, herbaciarni czy dowolnego lokalu serwującego pożywienie. Jakie rodzaje serwetek są zazwyczaj wybierane? Co należy mieć na uwadze podczas zamawiania tego produktu?

Serwetki papierowe – gdzie się je stosuje?

Serwetki papierowe są używane w rozmaitego rodzaju lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez lodziarnie, zakładowe i przedszkolne stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po bary mleczne. Te artykuły higieniczne jednorazowego użycia są doskonałym zamiennikiem klasycznych chusteczek wytworzonych z tkaniny, a jednocześnie pozwalają oszczędzić na kosztach magazynowania oraz ich czyszczenia. W sklepach znajdziemy wszelkiego typu serwetki gastronomiczne – jednowarstwowe chusteczki dyspenserowe stosowane w stołówkach samoobsługowych, a także mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie przerywają się podczas użycia, dzięki czemu bardzo dobrze spełniają swoje zadanie.

Serwetki gastronomiczne – zredukuj ilość generowanych śmieci

Potrzebujesz wyposażyć swoją stołówkę w mocne serwetki jednorazowe? Zwróć uwagę na produkty dozowane pojedynczo. Pozwala to na osiągnięcie wymiernych oszczędności, zmniejszając przy tym ilość generowanych śmieci. Często używane są również dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w różnych kolorach do wyboru – są one przeznaczone do lokali, w których niezwykle istotne jest zachowanie dobrego wrażenia. Na szczególną wzmiankę zasługują serwetki papierowe marki Tork, które cechują się wysoką wytrzymałością oraz niezwykłą wręcz chłonnością. Serwetki te można zakupić zarówno w odmianie dostosowanej do standardowych dozowników na stolik (horyzontalnych i wertykalnych), jak i dozowników na ladę albo do zabudowy.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]