Pojemne boxy na dłuższe podróże – bagażniki dachowe

Jeśli chcesz nabyć bagażniki dachowe, koniecznie sprawdź https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić dużą ilość bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży istnieje wiele typów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być odpowiedni do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – paski transportowe i centralny zamek

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają bardzo dużą ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest bardzo proste i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby kochające aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria sportowe, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku auta.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]