Opakowania szklane w hurcie – oferta dla dużych i małych producentów

Tutaj zapoznasz się z pełnym asortymentem hurtowni opakowań szklanych.

Produkcja artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większością rynku wyrobów spożywczych rządzą ogromne marki, jest to również branża, w której doskonale radzą sobie małe podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego smacznego, autorskiego bądź ekologicznego produktu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, żeby wyrób jak najdłużej zachował świeżość, a zatem np. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, bo nadają się do recyklingu.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od lokalnego hurtownika

Oczywiste jest, iż oferty od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się zdecydowanie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. soki, piwo kraftowe albo konfitury, będzie zużywać rocznie nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest więc dla niego nie tylko formą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach przeważnie można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale także oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników szklanych znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dostawcy butelek i słoików. Tym sposobem także dostanie towar szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz słoiki i butelki w paletach

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują przeróżnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (doskonałe do przechowywania wina, soków lub piwa) i słoje. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od objętości opakowań – po 800, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Firmy dysponujące własnymi autami transportowymi mogą także odebrać kupiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Razem z paletą słoiczków i butelek hurtowo można dodatkowo kupić większą ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]