Kapsułki do ekspresu Dolce Gusto – można kupić ich zamienniki

Chcesz kupić kapsułki do ekspresu Dolce Gusto? Zobacz tu

Ekspresy do kawy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się w pejzaż naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do smacznych gatunków kawy. Smakosze tego napoju z czasem uznali, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, w związku z tym na rynku szybko powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka firm, które zaczęły pomału podbijać serca amatorów kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym również z Polski. Rzecz jasna, kiedy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, jak również kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje wyborną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o objętości 120 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach online jest zazwyczaj o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu wykazu urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]