Higiena w domu i w miejscu pracy – mydło antybakteryjne

Szukasz mydła w piance? Odwiedź tę stronę

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, aby spełniało oczekiwania przeróżnych odbiorców? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Zastosowanie mydła dezynfekującego

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. Na rynku dostępne są różne typy mydeł – produkty w piance, w płynie, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, przeznaczone do mycia włosów, ciała i skóry wrażliwej, mydła w butelkach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych zasobnikówzapewniających najwyższy poziom higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem niezmiernie ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z pojemnika 1000 ml. Mydło w piance znakomicie rozprowadza się na skórze, łatwo opłukuje, a przy tym efektywnie myje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła w płynie dostępne w asortymencie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przebadane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących czynników – można ich używać codziennie, bez strachu o podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel świadczącym o najwyższej jakości i przyznawanym środkom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalny dozownik, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]