Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Kup baniak na wino

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako pomysłowy prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin bądź zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz uraczyć uczestników domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe baniaki do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]